CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

ЖК «Бульвар Фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Сучасний стиль і темп життя, постійний технологічний прогрес і прагнення жителів мегаполісу до максимального комфорту і мобільності стають основою для створення інноваційної концепції життя – City Resort, успішно реалізованої в житловому комплексі преміум класу «Бульвар Фонтанів» в Києві.

 

Що означає жити в форматі City Resort?

 

Модель життя City Resort означає гармонійне поєднання темпу мегаполісу, де в епіцентрі столичних подій, в красі, комфорті та безпеці живуть люди з певним статусом і потребами, серед яких не просто бажання купити квартиру в Києві, а отримати максимум переваг. Саме такі переваги доступні жителям ЖК «Бульвар Фонтанів»: життя в діловій і культурній столиці з відчуттям заміського спокою і приватності; квартира в житловому комплексі, з обладнаним ультрасучасним паркінгом, що гарантує відсутність транспорту на території.
«Бульвар Фонтанів» – унікальний житловий комплекс, що відрізняється рядом аспектів, які тільки починають впроваджувати в інших ЖК Києва. Це єдина в столиці світломузична алея фонтанів, численні зелені лаунж-зони, продумана інфраструктура «місто в місті» і концепція «двір без машин».

 

Крім того, відмінна риса ЖК «Бульвар Фонтанів» полягає також у тому, що девелопер City One Development співпрацює зі світовими лідерами науки і освіти (Університет Берклі, наукова платформа EnWironment). Таке партнерство забезпечує впровадження інноваційних технологій в сфері нерухомості, підтримку наукових розробок та ініціатив в сфері урбаністики, демографії та дизайну навколишнього середовища.

 

Хочете купити апартаменти в ЖК, який вигідно відрізняється своєю унікальною концепцією City Resort і застосуванням інноваційних технологій в будівництві? Тоді вам потрібен ЖК «Бульвар Фонтанів» – ідеальне місце для життя в столиці. Зверніться до відділу продажів (вул. Саперне поле, 3) і не пропустіть нагоду купити апартаменти в Києві в ЖК «Бульвар Фонтанів».