CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

ЖК «Бульвар Фонтанів» – сучасний City Resort на Печерську

Хочете купити квартиру в Києві в сучасному житловому комплексі, який би відповідав всім вашим побажанням та вимогам? На ринку новобудов представлений величезний вибір квартир та апартаментів – вся елітна нерухомість, яка особливо не відрізняється одна від одної. Саме тому для найвимогливіших клієнтів, які обирають новий формат життя в мегаполісі, побудований унікальний City Resort «Бульвар Фонтанів».

 

City Resort – нова концепція елітного місця для життя і відпочинку, з продуманими до деталей аспектами для комфортного життя резидентів житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів».

 

Інноваційна модель City Resort, реалізована в ЖК «Бульвар Фонтанів» в центрі Києва, передбачає наступні особливості і переваги:

 

– Новий стандарт облаштування ЖК – «двір без машин». Закрита територія комплексу, на яку заборонений в’їзд транспорту, гарантує безпеку, комфорт пересування, тишу та екологічність. Всі транспортні дороги знаходяться за територією комплексу, а авто власники мають доступ до трирівневого підземного паркінгу. Двори в ЖК «Бульвар Фонтанів» в Києві – це доглянуті сквери і альтанки, алеї для прогулянок вздовж каскаду фонтанів.

 

– Цілодобова служба підтримки і високотехнічна система безпеки, що включає в себе відеоспостереження по всій території ЖК.

 

– Трирівневий підземний паркінг, з реалізованою розумною моделлю управління паркомісцями guest management, яка є максимально зручною для мешканців і гостей ЖК. Крім того, доступ до паркінгу забезпечується з будь-якого поверху будинку за допомогою ультрасучасних безпечних ліфтів.

 

– Відкрита лаунж-зона на даху, яка включає в себе тераси для відпочинку, дитячий майданчик, місця для барбекю і еко-парк з приголомшливими видами на Київ.

 

– 150-метровий каскад світломузичних фонтанів – унікальна алея, створена для максимального релаксу, насолоди і краси.

 

Таким чином, покупка квартири в ЖК “Бульвар Фонтанів”, з реалізованої концепцією City Resort, – найбільш приваблива і вигідна інвестиція для вашого майбутнього. Відділ продажів ЖК Бульвар Фонтанів працює для вас за адресою вул. Саперне поле, 3. Звертайтеся!