CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

ЖК Бульвар Фонтанів: Сучасні технології та якість

Елітна нерухомість в Києві – пентхауси, багаторівневі квартири, апартаменти з терасами – одні з основних об’єктів на будівельному ринку столиці. Будівництво елітного житла вимагає особливої ​​уваги до застосовуваних технологій та оснащення житлових комплексів, адже основні принципи сучасних ЖК – це якість, турбота про здоров’я та безпеку мешканців.

 

ЖК Бульвар Фонтанів побудований виключно із застосуванням новітніх технологій та з сучасних екологічно чистих матеріалів. Фундамент монолітно-каркасних будинків усього житлового комплексу – це поле з буроін’єкційних паль та монолітний залізобетонний ростверк. Зовнішні та внутрішні стіни будівель побудовані з цегли, з утеплювачем з мінеральної негорючої вати, фасади викладені керамогранітом, використані композитні алюмінієві панелі.

 

Квартири в ЖК Бульвар Фонтанів обладнані сучасними системами вентиляції (з використанням шумозахисних пристроїв), водопостачання (стійки та магістральні трубопроводи зі сталевих труб) і опалення. Так, кожна квартира або пентхаус обладнані новітніми опалювальними приладами – сталевими радіаторами, термостатична та регулююча арматура.

 

Застосування ультрасучасних технологій та оснащення в ЖК Бульвар Фонтанів в Києві робить це місце максимально зручним, вигідним та безпечним для проживання. Зробіть свій вибір на користь життя в кращому ЖК столиці вже сьогодні – звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Саперне поле, 3 і встигніть купити квартиру на Печерську.