CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

Житловий комплекс «Бульвар Фонтанів» – кращий дім для ваших дітей!

Комфортне, безпечне і щасливе життя в центрі Києва – головна мета всіх батьків, які хочуть дати найкраще своїм дітям. Саме тому все більше сімей і молодих людей обирають ЖК «Бульвар Фонтанів» як ідеальне місце для життя в столиці.

 

Житловий комплекс «Бульвар Фонтанів» – це сучасний City Resort з продуманими до дрібниць концепціями, які забезпечують максимальну надійність та захищеність дітей на території комплексу. Так, реалізована ідея «закрита території» з цілодобовою охороною і відеоспостереженням в ЖК забезпечує безпеку мешканців для прогулянок з дітьми, що гарантує захист від транзитних пішоходів. Сучасна концепція «двір без машин» полягає у максимальній безпеці і комфорті для всіх жителів. Автодороги винесені за межі житлового комплексу, водії залишають машини в підземному паркінгу, в результаті двір повністю вільний від руху транспорту і загазованості.

 

Ідея комплексу як «City Resort» – це розуміння житлового простору, адаптованого під зони відпочинку з урахуванням підвищених вимог жителів великого міста. Затишні сквери, альтанки, прогулянкові, спортивні та дитячі майданчики, розташовані уздовж каскаду музично-світлових фонтанів, – всі ці переваги створені для сімейного проведення часу та для розваг з дітьми.

 

На території ЖК «Бульвар Фонтанів» функціонують дитячі ігрові зони, безпечні спортивні майданчики, облаштовані велосипедні доріжки, лаунж-тераса для сімейних вечорів, алея музичних фонтанів – максимум для розвитку та розваг маленьких мешканців ЖК «Бульвар Фонтанів» на Печерську.

 

Обирайте максимально комфортне життя для вас і ваших дітей в сучасному ЖК столиці вже сьогодні – звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Саперне поле, 3 і встигніть купити квартиру в ЖК «Бульвар Фонтанів».