CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

Житловий комплекс «Бульвар Фонтанів»: Інфраструктура та якісний сервіс

Сучасне життя в мегаполісі підпорядковується своїм правилам: максимум концентрації, продуманий до деталей графік дня, правильно розставлені пріоритети. Такий спосіб і стиль життя вимагають особливої ​​уваги при купівлі квартири в новобудові. Адже місце вашого проживання повинно відповідати рівню та стилю життя, колу спілкування, вашим інтересам. Купити квартиру в Києві – означає правильно вибрати відповідний саме вам житловий комплекс з налагодженою інфраструктурою і високоякісним сервісом. Наш вибір – ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів» на Печерську!

 

Інноваційна концепція City Resort, реалізована в Бульварі Фонтанів, створює “резидентам” респектабельного столичного комплексу атмосферу безпечного відпочинку і одночасно забезпечує контрольований доступ відвідувачів на територію ЖК. Крім того, ця концепція включає в себе ідею «двір без машин», продуману інфраструктуру та якісний сервіс. Так, ЖК «Бульвар Фонтанів» – це місце, де не тільки мешканці, а й їхні друзі та гості почуваються, як вдома. Дозвілля з близькими, ділова зустріч або вечірні розваги? Для вашої зручності на території ЖК створюються власний міні-кінотеатр, відкриті тераси з зонами для барбекю, зал для бізнес-зустрічей і нарад, гостьові парковки.

 

Високоякісний сервіс – одна з основних переваг ЖК «Бульвар Фонтанів». Турботу про благоустрій мешканців комплексу здійснює власна сервісно-експлуатаційна служба, в завдання якої входять роботи з ландшафтного дизайну території, прибирання будинку і підтримання чистоти, безпека та охорона комплексу, а також вирішення житлово-комунальних запитів.

 

Бульвар Фонтанів – це елітна нерухомість в Києві та ультрасучасний житловий комплекс нового типу, життя в якому відповідає підвищеним вимогам і статусним запитам. Зверніться до відділу продажів Бульвар Фонтанів (вул. Саперне поле, 3) і вам запропонують якісні професійні послуги: продаж і оренда елітних квартир в Києві на Печерську – в самому центрі столиці!