CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

Унікальний фонтанний ансамбль – прикраса ЖК «Бульвар Фонтанів»

Безпека, комфорт та краса навкруги – ось основні принципи житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів» на Печерську. Неймовірна краса на території комплексу – це єдина і неповторна в Києві 150-метрова алея світломузичних фонтанів. Цей унікальний фонтанний ансамбль прикрашає собою ЖК, створює особливу атмосферу і зачаровує жителів і гостей комплексу.

 

При проектуванні ЖК «Бульвар Фонтанів» в центрі Києва компанією девелопером City One Development були враховані особливості рельєфу території, відведеної під будівництво. Саме перепад висот рельєфу і бажання створити справжній оазис відпочинку в центральній частині міста лягли в основу ідеї зведення масштабного фонтанного ансамблю, аналогів якому немає в жодному ЖК Києва.

 

150-метрова алея світломузичних фонтанів – це своєрідна прогулянкова зона і суперсучасний променад, який став найулюбленішим місцем жителів ЖК «Бульвар Фонтанів» і всіх його гостей. Алея музичних фонтанів – це авторський проект, створений спеціально для комплексу. Запуск і модерація музично-світлового шоу здійснюється за допомогою комп’ютерної програми, яка дозволяє працювати фонтанам як в автоматичному режимі, так в індивідуально підібраному під кожну мелодію. Струмені води працюють в такт обраній мелодії, створюючи неповторний тандем води, музики і світла.

 

Хочете щовечора милуватися неймовірними фонтанами з вікон своєї квартири, насолоджуватися світломузичним шоу на власному подвір’ї? Тоді швидше звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Саперне поле, 3 і встигніть купити квартиру в ЖК «Бульвар Фонтанів».