CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

Прес-реліз

З моменту розгортання пандемії коронавірусу в Україні, інвестиційно-девелоперська компанія City One Development у партнерстві з благодійним фондом Валерія Кодецького “Громадянська солідарність “Українська національна ініціатива””, закупила та передала для медичних закладів України медичне обладнання на суму 25 млн. гривень. Серед закупленого обладнання: 8 апаратів штучної вентиляції легень, распіратори, монітори пацієнта, костюми індивідуального захисту для медперсоналу, антисептичні препарати, шприценасоси, тести на визначення коронавірусу та багато іншого. Всього передано 186 одиниць медичної техніки та обладнання, більше 3000 одиниць індивідуального захисту для медиків та 5 050 експрес-тестів для визначення COVID-19 у пацієнтів.

Допомогу отримали лікарні міста Києва та регіонів України. Зокрема, у Києві допомогу отримали: Київська міська клінічна лікарня №12, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, Київська дитяча лікарня №7,Київська міська клінічна лікарня №4. В регіонах країни медичне обладнання також отримали дитячі та дорослі стаціонари та лікарні швидкої допомоги, включаючи Херсонську, Івано-Франківську, Київську, Чернівецьку та Тернопільську області.

«Те, що зараз відбувається в країні через поширення COVID-19 стосується кожного з нас. Ми сподіваємось, що підтримка медиків та лікарень допоможе всім нам ефективніше боротись із цим недугом й підготовленими пройти епідемічний пік захворювання в країні, тому ми націлені на системну допомогу та докладаємо зусиль, щоб забезпечити лікарні необхідним», – коментує директор інвестиційно-девелоперської компанії City One Development Сергій Перчак.