CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

Панорамна лаунж-зона в ЖК «Бульвар Фонтанів»

Елітна нерухомість в Києві стає з кожним роком найбільш популярним вибором серед бажаючих купити квартиру в столиці. Чому ж все більша кількість покупців обирають пентхауси і апартаменти в новобудовах? Такий вибір пояснюється максимумом можливостей, комфортом і безпекою, про які перш за все думають покупці елітних квартир. Всі ці переваги представлені в престижному ЖК «Бульвар Фонтанів» на Печерську.

 

Девелопер ЖК «Бульвар Фонтанів» компанія Сity One Development пропонує своїм клієнтам додаткові можливості преміального життя, не залишаючи межі ЖК, – тепер в розпорядженні мешканців і гостей комплексу дворівнева лаунж-зона на даху з паноромою на 360 градусів і видом на історичний Печерськ

 

Унікальний лаунж-простір розташований на 16 поверсі одного з будинків комплексу і представляє собою зону для відпочинку, ділових зустрічей та сімейних свят. На території лаунж-зони розташована тераса для барбекю, ресторан з концепцією Open Kitchen, кінотеатр на 15 гостей, караоке, зал для відеоігор, простір для розваг та веселого відпочинку для дітей і дорослих.

 

Продумана концепція багатофункціональної лаунж-зони передбачає можливість проводити бізнес зустрічі на будь-якому рівні в конференц-залі, обладнаному сучасними технічними розробками.

 

Облаштована за останніми технічними і дизайнерськими трендами лаунж-зона в ЖК «Бульвар Фонтанів» на 16 поверсі – це 500 квадратних метрів простору для будь-якої події з неповторним панорамним видом на Печерськ. Таким чином, всі, хто хоче купити квартиру в центрі Києва в ЖК «Бульвар Фонтанів», отримують в якості додаткового бонусу можливість проводити час, відпочивати і працювати в лаунж-зоні на даху. Впевнені, ваш відпочинок або ділові зустрічі пройдуть максимально продуктивно в лаунж-зоні на території ЖК «Бульвар Фонтанів».