CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

МІЖНАРОДНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ В «БУЛЬВАРІ ФОНТАНІВ»

Сервіс, як у найкращому готелі категорії 5 зірок, фрахт яхт, відвідування концертів світового рівня – все це відтепер серед привілеїв мешканців житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів» із послугою Консьєрж Сервіс.

24/7, 365 днів на рік, команда фахівців міжнародної австрійської компанії з 7-річним досвідом роботи на європейському ринку, надає високоякісний сервіс, що дозволяє кожному мешканцеві комплексу, не залишаючи свою оселю, отримати максимум комфорту і послуг.

Екслюзивні туристичні маршрути, чартерні рейси, полювання в Патагонії, рибалка в Замбезі, пілотування гідропланом над озером Комо, серфінг і гольф, квитки на Віденський бал або запрошення на церемонію вручення премії «Оскар», доставка продуктів з супермаркету або смачних страв від шеф-кухарів найкращих ресторанів міста – лише невеликий перелік послуг для мешканців ЖК «Бульвар Фонтанів» від команди Консьєрж Сервісу.

Щоб скористатися цією послугою, жителям комплексу достатньо отримати картку клієнта у центрі продажів «Бульвару Фонтанів» або в офісі обслуговуючої компанії «Новосервіс».

Світлана Касамара, керівник центру продажів ЖК «Бульвар Фонтанів»:

«Бульвар Фонтанів» – це перший житловий комплекс, в якому відтворено образ міста як найзеленішої столиці та міста фонтанів. Наші мешканці знають, що ми пропонуємо їм лише найкраще – симбіоз європейського життя та високого рівня обслуговування. Тому відтепер наші мешканці можуть залишити всі свої турботи і витрачати дорогоцінний час тільки на приємні серцю речі, адже Консьєрж Сервіс із легкістю втілить їх будь-яку мрію.

Варто відзначити, що обслуговування жителів «Бульвару Фонтанів» за пакетом Platinum здійснюється безкоштовно, а кількість звернень до служби Консьєрж Сервісу не обмежується.

Щоб скористатися цим сервісом, мешканцям комплексу достатньо зв’язатися із консьєржем за допомогою телефону, електронної пошти або Viber.