CITY RESORT НА ПЕЧЕРСЬКУ

City Resort в ЖК «Бульвар Фонтанів»

21 і 22 вересня 2018 року в нашому ЖК проходила масштабна презентація інноваційної концепції City Resort – нового формату життя, розробленого компанією City One Development на основі запитів покупців сегменту преміального житла, і який вперше реалізували в «Бульварі Фонтанів».

 

Впродовж двох днів фестивалю територія комплексу виступала першокласним концертним майданчиком, простором для сімейного фестивалю «City Resort Family Day» і дитячим парком розваг. А сама подія перетворилася на справжнє свято життя, де більше 4000 дорослих і маленьких гостей змогли повною мірою насолодитися життям в стилі City Resort, на зелених лаунж-зонах, біля єдиною в Києві 150-метрової каскадної алеї світломузичні фонтанів.

 

Атмосферу доповнювали хедлайнери світового рівня: відомий італійський співак Mario Biondi, який ексклюзивно відвідав Київ саме для цього заходу, інді-поп група KADNAY і танцювальний гуру Амадор Лопес з шоу-балетом Rumbero’s.

 

Зону розваг прикрасили наші друзі і партнери: дитячий садок майбутнього LeapKids, салон автомобілів Mercedes-Benz, центр італійського дизайну Ambassador, мережа салонів інтер’єрних рішень FREEDOM, студія сучасного дизайну і архітектури V. Concept Design Studio.

 

А серед гостей розігрувалися цінні призи:
 
– культовий британський аромат Illuminum від мережі бутиків професійної косметики і нішевої парфумерії NICHE;

– домашня система ароматизації Quintessence від швейцарського бренду NIANCE;

– сертифікат вартістю 30 000 гривень на всі програми освітньої компанії Study.Ua і Study Academy;

– річна карта на відвідування фітнес-центру преміум класу від GYMMAXX.

 

Головний приз вечора – сертифікат на покупку квартири в «Бульварі Фонтанів» еквівалентом 700 000 гривен був подарований щасливчику компанією City One Development!